OV 3+kk, Bartolomějská - Brno Žebětín
 
 
Stačí jen sbalit kufry a nastěhovat se!

Existuje pár dobrých důvodů, proč si koupit tuto nemovitost.

 

 

 

 

Kupujete nadstandartní moderní novostavbu od prvního majitele – stavebníka.

Bydlíte v prostorném bytě vybaveném originální kuchyňskou linku zn. SCHMIDT, vestavěnými skříněmi a nadstandardními materiály.

Parkujete na vlastních garážových stáních a výtahem se pohodlně dopravíte ze suterénu domu až ke dveřím vašeho bytu. Díky tomu je vaše auto hýčkáno po celý rok.

Žijete ve městě v dosahu MHD, ale zároveň obklopeni přírodou.

Popis nemovitosti

Byt 3+kk, Brno, ul. Bartolomějská, cihla, novostavba, velká lodžie, garážová stání

Se souhlasem majitele nabízíme byt v osobním vlastnictví na ulici Bartolomějská v městské části Žebětín. Jedná se o nemovitost v nadstandardním bytovém domě z roku 2007 s výtahem do suterénu, kde jsou umístěna garážová stání a sklepy. Byt se nachází ve 2.NP /3.NP.

 

Dispozice:  

3+kk s obytnou plochou 118 m2. Obývací pokoj s kuchyňským koutem 42m2, dětský pokoj  30m2 (možnost optického přepažení na dvě části), šatna 6m2, ložnice 10,5m2, šatna 5m2, koupelna 7m2, toaleta 1m2, předsíň 4m2, chodba 12,5m2.

K bytu dále náleží prostorná lodžie o výměře  12m2 a sklep v suterénu domu o výměře 2,5m2.

Z lodžie je krásným výhledem do zeleně a byt je díky své jihovýchodní orientaci prosluněný po celý den.  Celková užitná plocha bytu s příslušenství činí 132,75m2.

 

Vybavení:  

moderní značková kuchyňská linka se spotřebiči - zakázková dodávka německé firmy SCHMIDT se spotřebiči  SIEMENS nejvyšší řady a výkonnou digestoří napojenou na samostatnou venkovní ventilaci. Koupelna s hydromasážní vanou, dvojitým umyvadlem a sprchou, dveře na zakázku od fy ŠIMBERA - obložkové s designovým kováním, designové vypínače s nočním osvětlením, třívrstvá kartáčovaná plovoucí podlaha, dlažba a obklady. Samostatná toaleta se závěsným systémem Geberit a umývátkem.  Vestavěné skříně v předsíni a v šatnách, vše zakázková dodávka. Dalším skladovacím prostorem jsou velké pojízdné zásuvky, které jsou umístěny pod pódiem v (dětském) pokoji.

V obývacím pokoji jsou použita designová otopná tělesa fy JAGA. Podlahové elektrické topení v koupelně, předsíni, u vstupu do lodžie a v kuchyňském prostoru za účelem lokálního zlepšení tepelné pohody, ovládané samostatnými ovladači umístěnými na stěnách s indikací režimu.

Vytápění zajišťuje společný plynový kotel v suterénu BD.

 

V případě zájmu je možno k bytu přikoupit  garážová stání v suterénu BD.

K dispozici jsou 2 stání, která je možno zakoupit i samostatně (není to podmínkou ke koupi bytu).

V jednom z nich je k dispozici oddělený uzamykatelný sklepní prostor pro sportovní náčiní apod.

Cena za stání dohodou, nejsou součástí uváděné kupní ceny za byt.

 

Na koupi této nemovitosti je možno sjednat hypotéční úvěr. Průkaz energetické náročnosti budovy „C“.

 

Lokalita: městská část Brno-Žebětín se pyšní výbornou občanskou vybaveností. V blízkém okolí domu se nachází mateřská a základní škola, dětská hřiště, sportoviště, pošta, obchod, zdravotní péče i řada restaurací. Volný čas může trávit vycházkami po okolí. V blízkosti se nachází, Žebětínský rybník, obora  s volně žijící vysokou zvěří, Brněnská přehrada či hrad Veveří. Ideální lokalita pro milovníky cyklistiky. Dostupnost do centra města Brna za 20 min, výhodou je také blízkost dálnici D1. Zastávka MHD je před domem.

Ideální pro klienty hledající moderní bydlení s vlastním parkováním a přírodou na dosah ruky.

Vzhledem k vyhledávané lokalitě, nezatížení objektu úvěrem, výbornému stavebně technickému stavu celé budovy a  zajímavé dispozici bytu věřím, že vás tato nabídka osloví.

 

Kupní cena včetně provize a veškerých právních služeb  činí 8 490 000 Kč.

1/1
Máte zájem o prohlídku?
Napište mi sem.
Potřebujete poradit?
Nebo jen prodat či pronajmout za lepší cenu? 
Kontaktujte mě prosím.

Jana Krejčí - váš osobní realitní makléř

  • Facebook Sociální Icon
  • YouTube Sociální Icon