O nás

Dobrý den, dovolte mi abych se Vám představila jmenuji se Jana Krejčí a tyto stránky především vznikly, že jsem si s mými zkušenostmi založila svoji společnost „LUX Real s.r.o.“.

Jana Krejčí

Důvod, proč jsem se stala realitní makléřkou, je v mém případě především ve vnímání světa kolem sebe a potřeby nás všech. Domov je něčím základním, co potřebujeme všichni a kde se všichni chceme cítit dobře, kde můžeme být sami sebou a realizovat svoje sny o bydlení.

K práci realitní makléřky mě před 11 lety přivedla dílem náhoda, dílem moje vášeň pro bytový design a především ráda komunikuji s lidmi a miluji dění kolem sebe. K tomu se přidala moje věčná touha lidem pomáhat. Všechny okolnosti dohromady potom způsobily, že jsem našla práci, která mě zcela naplňuje a především baví.

Práce makléře mi umožňuje být v přímém kontaktu s lidmi a být jim průvodcem v situaci, kdy se jejich život mění spolu se změnou bydlení. Pomáhám svým klientům vše zvládnout bez zbytečného stresu a starostí tak, aby se mohli soustředit jen na to dobré, co je čeká. Poradím a pomůžu při prodeji nemovitosti i při hledání nového domova. Protože rodinný dům nebo byt nejsou jen stavba, ale domov. Jsem tu pro ně v každé situaci, která může nastat. Doporučím mé bohaté zkušenosti při prodeji nemovitosti, kde Vám poradím moderní nástroje, tak aby se nemovitost prodala za co nejvyšší cenu a v daný čas. Mezi moderní nástroje v dnešní době patří homestaging, 3D půdorysy, virtuální prohlídky nemovitostí a profi fotografie a plnohodnotná prezentace.

Jsem makléřka pro Brno a Jižní Moravu. Jsem velmi osobitá, ráda věci dotahuji do vítězného konce a pro své klienty se snažím dělat na maximum. Reality mě baví, vždy všude a za každých okolností. Mám ráda „styl“ a to ve svém pracovním i osobním životě.

Jsem tady i pro Vás pokud poptáváte nějakou nemovitost, vyznám se ve své práci a jsem tu právě pro Vás, abych zrealizovala Vaše sny o bydlení.

Za mě hovoří reference mých klientů a největší odměnou je pro mě dobře odvedená práce a když mě klienti dále doporučují svým známým.

Realizovala jsem již i několik projektů, mezi ně patří projekt Hajany, Viladomy v Želešicích ulice Meruňkova.

Na mou práci se můžete podívat ve zrealizovaných zakázkách. Prodávám nemovitosti v Brně a v Jihomoravském kraji, ale začala jsem se zabývat i prodejem zahraničních nemovitostí především na „Srí Lance“, a to z důvodu, že tam mám zpřízněnou duši a rozjely jsme společný bussinnes i pro naši českou klientelu.

 

Kontaktní formulář

*
*
*
email: fullname: