DSC_0324_edited.jpg
Hotel PIANO - Mikulov

Popis nemovitosti

Se souhlasem majitele si vám dovolujeme nabídnout k prodeji zavedený prosperující hotel, který se nachází v centru Mikulova. Hotel Piano, známý dříve jako hotel Réva, je součástí historického jádra jednoho z našich nejkrásnějších a turisticky nejvyhledávanějších míst na Moravě. Nachází u křižovatky ulic Česká, Pavlovská a Brněnská. Autem k němu dojedete bez problémů. Parkuje se rovnou u hotelu a automobily jsou tady neustále pod dohledem kamer.

 

Rekonstrukce hotelu proběhla před 5 lety a rekonstrukce restaurace před 3 lety. Kapacita hotelu činí 34 osob bez přistýlek. Ubytovat se můžete ve 13 dvoulůžkových a 2 čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlek. Všechny pokoje v hotelu Piano mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem nebo vanou, TV a lednicí. Součástí většiny pokojů je i prakticky řešený a vybavený kuchyňský kout. Hosté oceňují špičkové vyšší zdravotní matrace, dostatek prostoru v pokojích a moderní design koupelen.

 

Vybavení pokojů: TV, wifi, pracovní stůl, trezor, žehlící prkno, žehlička, vysoušeč vlasů, koupelnová kosmetika, trezor a rychlovarná konvice. V celém areálu je Wifi připojení. Výhledy z oken hotelových pokojů skýtají jedinečné pohledy na mikulovský zámek, Sv.Kopeček, Kozí Hrádek nebo na kostel Sv. Václava. Restaurace je kompletně moderně vybavena (bar, nábytek, konvektomat,Chafing, lednice atd.). Také kuchyň je plně vybavena a odpovídá současným hygienickým požadavkům. K restauraci patří velké zázemí pro zaměstnance se samostatným vstupem, skladové prostory, sociální zařízení a kancelář, kterou lze využít i jako byt.

 

Restaurace má výměru 90m2 a je koncipována pro 50 osob. K restauraci náleží venkovní terasa se vstupy jak z restaurace, tak také přímo z ulice s posezením pro 30 osob. Hotelová restaurace zajištuje v současné době bufetové snídaně. Vzhledem k plně vybavené kuchyni se počítá s celodenním využitím restaurace pro širokou veřejnost. Zároveň je i vhodná pro školení, svatby, firemní akce a soukromé večírky. Budova hotelu je dvoupodlažní s podkrovím. K dispozici je výtah a do objektu je bezbariérový přístup. Parkoviště je střežené kamerami se nachází přímo před vchodem do hotelu.

Na hlavní náměstí dojdete za 2 minuty a k zámku za 5 minut. Obchody jsou v dosahu 5 minut chůze. Hotel nabízí úschovnu pro uložení jízdních kol. Kola a vybavení pro cyklistiku je možné zapůjčit přímo v hotelu. Hotel je velmi oblíbeným cílem turistů, kteří se sem rádi vracejí. Navštěvují ho milovníci vína, vinných sklípků a cykloturistiky, rodiny s dětmi a často jako místo pro přenocování před cestou do zahraničí. Také se zde pořádají firemní akce, školení, svatby či rodinné oslavy.

 

Mikulov je centrem vinařské oblasti a zároveň kulturním městem, ve kterém se neustále něco děje. Každý víkend jsou pořádány koncerty, výstavy nebo festivaly. Cyklotrasy v okolí hotelu jsou ideální pro aktivní odpočinek.

 

Pokud hledáte zajímavou investiční příležitost, pak je tato nemovitost určena právě vám.

Cena : 20 000 000 Kč + DPH + provize RK

Máte zájem o prohlídku?
Napište mi sem.
Potřebujete poradit?
Nebo jen prodat či pronajmout za lepší cenu? 
Kontaktujte mě prosím.

Jana Krejčí - váš osobní realitní makléř

  • Facebook Sociální Icon
  • YouTube Sociální Icon