dsc_0083.jpg
Dům u Čápa v centru Mikulova - investiční nemovitost

Popis nemovitosti

Dům u Čápa v centru Mikulova - investiční nemovitost

 

Jedná se o nově rekonstruovaný historický rodinný dům v centru Mikulova s vinotékou, nebytovým prostorem, dvěma byty a dvorním prostorem - atriem s krytým altánem.

 

Zastavěná plocha a nádvoří 162m2, podlahová plocha 269m2, obestavěný prostor 1216m2.

 

1.NP: Vinotéka o výměře 90m2. Dělí se na posezení o velikosti 60m2 a zázemí s toaletou. Prostor má kapacitu minimálně 25 hostů.

 

Nebytový prostor o výměře 12m2, za účelem provozování rychlého občerstvení, tzv. hladového okénka. Tento prostor má kompletní vybavení v nerezu.

 

Jedná se o přízemní prostor s výkladcem a se dvěma vstupy. Jeden vstup je přímo z ulice a druhý je možný ze společného vstupu do objektu. Dále je zde samostatný vstup ke 2 bytovým jednotkám, které se nachází ve 2. a 3. NP.

 

Z vinotéky je vstup na uzavřený dvorní trakt s terasou a altánem. V atriu možnost grilovaní v nově vybudovaném krytém posezení.

 

2.NP: Byt s dispozicí 3+KK o celkové výměře 100m2.  K bytu náleží balkon.

 

3.NP: Podkrovní byt o velikosti 3+kk s terasou a balkonem. Celková plocha bytu činí 120 m2.

 

Dispozice podkrovního bytu: prostorná chodba, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, kuchyně s obývacím pokojem, krbem a vstupem na balkon. Dále pokoj a ložnice se vstupem do druhé koupelny s vanou, toaletou a točitým schodištěm na střešní terasu s posezením, lehátky, sprchovým boxem a jedinečným výhledem na všechny dominanty Mikulova.

Oba byty jsou velmi originálně a nadstandardně vybaveny designérem. Dveře, podlahy, světla, kuchyňská linka včetně spotřebičů (varná indukční deska, trouba, myčka, odsavač par, lednice s mrazákem apod.). V bytech jsou instalovány žaluzie a klimatizace.

Jedná se o výjimečnou nabídku investiční nemovitosti s velkým potenciálem. Výnosnost objektu na dotaz.

Pokud hledáte investici do jedinečného objektu na mimořádném místě v centru Mikulova volejte ještě dnes.

Cena: 18 000 000 Kč + provize RK

Máte zájem o prohlídku?
Napište mi sem.
Potřebujete poradit?
Nebo jen prodat či pronajmout za lepší cenu? 
Kontaktujte mě prosím.

Jana Krejčí - váš osobní realitní makléř

  • Facebook Sociální Icon
  • YouTube Sociální Icon