DSC_0402.JPG
Cihlový byt 2+kk v Bavorech
s garáží a se zahrádkou

Popis nemovitosti

Se souhlasem majitelky nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný cihlový byt 2+KK v osobním vlastnictví s garáží a zahrádkou v obci Bavory. 
Byt se nachází v 2.NP bytového domu se čtyřmi bytovými jednotkami.  Spolu s bytem kupujete i podíl na společných prostorech a pozemku pod domem a za domem.  Součástí prodeje je garáž o výměře 15,6m2, jako navazující přístavba domu se zavedenou elektřinou a vodou. 
Byt s dispozicí 2+kk má celkovou podlahovou plochu 65 m2. 
Dispozice bytu: 
Prostorná předsíň o výměře 4,7m2, ze které je vstup do kuchyně s jídelním prostorem o výměře 17m2. Kuchyň je propojena s obývacím pokojem o výměře 17m2. Dále je zde vstup do pokoje o výměře 11m2 se šatnou o výměře 2m2. Koupelna společná s toaletou má o výměru 7m2. 
Vybavení: 
Byt je po kompletní rekonstrukci včetně všech rozvodů. Jsou zde nová plastová okna. V celém bytě je elektrické podlahové vytápění, které zajišťuje nový elektrický kotel umístěn v prostoru nad bytem. Kuchyňská linka je vybavena novou indukční varnou deskou s el. troubou, dřezem, potravinovou skříní a ostrůvkem.  V kuchyni je zároveň zabudovaná nová klimatizační jednotka  s dostatečnou kapacitou na celý byt. V koupelně je umístěna prostorná rohová vana a toaleta. 
K bytu náleží dva sklepní prostory o výměře 15m2 a 4,8m2. V obou těchto prostorech je nově přivedena elektřina. Je možné využívat i další vedlejší sklepní místnost o výměře 8,5 m2.  
Za domem je oplocený dvůr, ve kterém se nachází letní kuchyň o výměře 18,6m2 se samostatným WC a terasou o výměře 35m2. Dále je možno využít část zahrádky, umístěné za domem.  
Celkové měsíční náklady na bydlení činí 4.000 Kč. 
Bezproblémové parkování před domem. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl předložen, proto uvádíme třídu "G". Jedná se o pěkné bydlení ve vyhledávané vinařské obci Bavory v centru chráněné krajinné oblasti Pálava a v těsné blízkosti města Mikulov, kde je veškerá občanská vybavenost. Byt je vhodný pro pár a rodinu s dítětem. Krásný výhled na Pálavu. Byt se nachází v centru obce přímo naproti  autobusové zastávky s pravidelnými spoji do Mikulova a do Hustopečí u Brna.  Bavory leží na hlavní trase Brno - Mikulov - Vídeň a necelých 9 km od rakouských hranic. Obec a její nádherné okolí nabízí mnoho volnočasových sportovních a  turistických, aktivit a návštěvu vinařských sklepů.

Na koupi této nemovitosti je možno sjednat hypotéční úvěr. Financování Vám rádi pomůžeme zajistit ve spolupráci s naším dlouholetým hypotečním partnerem Golem finance. 

Jedná se o velmi zajímavou nabídku.Volejte nebo piště ještě dnes.

REZERVACE

Máte zájem o prohlídku?
Napište mi sem.
Potřebujete poradit?
Nebo jen prodat či pronajmout za lepší cenu? 
Kontaktujte mě prosím.

Jana Krejčí - váš osobní realitní makléř

  • Facebook Sociální Icon
  • YouTube Sociální Icon